עובדים ומנהלים: מראה שיניים אסתטי ובריא הוא לא חלום רחוק

עולם רפואת השיניים מתפתח בצורה משמעותית ועדות לכך ניתן לראות בשורה ארוכה של טיפולים המעניקים מראה אסתטי ובריא, גם בעבור מבוגרים. כיצד גם אתם תוכלו להגשים חלום בדמות חיוך הוליוודי? להלן הפרטים.

מראה שיניים אסתטי ובריא: הכירו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם רפואת השיניים

זה לא סוד שהחיוך שלנו הוא כרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאיתנו. בעידן שבו הרשתות החברתיות מכתיבות את סדר היום, קשה שלא להבחין בחיוכים בוהקים שמשדרים קודם כל בריאות ורק לאחר מכן אסתטיקה. במקומות עבודה, החשיבות של חיוך מושלם הוא גבוה פי כמה מאחר ומדובר במראה ייצוגי ואסתטי שמשליך באופן משמעותי על התפיסה של העובדים כמו גם הלקוחות לגבי רמת המקצועיות ואפילו היושר. בהתאם לכך, ניתן לראות כיצד יותר ויותר עובדים כמו גם מנהלים מחפשים טיפולים מתקדמים אשר מאפשרים לשקם את מראה הפה, ובהתאם לכך ליצור מראה חניכיים ושיניים בריא, לאורך זמן גם בגילאים מבוגרים.

אין מדובר בחלום רחוק, וזאת בשל העובדה כי בשנים האחרונות נרשמה קפיצה מטאורית בכל הקשור לטיפולי אסתטיקה ובריאות הפה, לא מעט בזכות הטכנולוגיה כמו גם מיומנות גבוהה מצד מרפאות שיניים המעניקות אפשרות ממשית לבצע מהפך שיגרוף מחמאות אך גם מעלה את הביטחון והדימוי העצמי. מהם הטיפולים שיכולים להעניק גם לכם מראה אסתטי ובריא? להלן סקירה מיוחדת:

גשר שקוף

שיטה חדשנית ליישור שיניים מתבצעת באמצעות גשר שקוף לשיניים אשר עשוי מפלטות שקופות. מדובר בשיטה אידיאלית שהפכה ללהיט בשנים האחרונות, לא מעט בזכות הטכנולוגיה אשר מאפשרת לסיים את ההליך בתוך כחצי שנה עד שנה בלבד. לשיטה שלושה יתרונות: מדובר בגשר שקוף ובלתי נראה, בעל אפשרות לנקות ולשמור על היגיינת הפה כמו גם נוח מאוד להרכבה. אם כבר שנים רבות אתם דוחים את יישור השיניים בעקבות חשש ומבוכה, אין ספק כי השיטה הזו מהווה הזדמנות מצוינת לטובת יישור שיניים שמשיג תוצאות בזמן קצר, ומבלי שהעמיתים שלכם לעבודה יידעו מכך.

השתלת שיניים

שתלים דנטליים משמשים כתחליף לשיניים שאבדו או נעקרו, והם מושתלים בהליך כירורגי אל תוך עצם הלסת. מדובר למעשה בבורגר עשוי טיטניום שנועד להחליף את שורש השן, כאשר מדובר בטכניקת טיפול המקובלת מזה כ 30 שנה ונחשבת לטובה ביותר בעבור אובדן שן. בעבור מבוגרים שסובלים מאובדן שן ונאלצים להחביא את החיוך, אין ספק כי מדובר בטכניקה מצוינת המאפשרת לקבל חיוך מושלם, אולם יש לקחת בחשבון כי לא כולם יכולים לעבור את ההליך ונדרש לאתר רופא מומחה שידע לבנות תוכנית טיפול פרטנית, לטובת הפחתת הסיכוי לדחיית השתל.

הלבנת שיניים

אם עד לפני שנתיים הפילטרים באינסטגרם עם שיניים לבנות היו שמורים רק מעבר למסך, כיום דרך שתי טכניקות מרכזיות ניתן להשיג חיוך לבן ששווה ללא פחות ממיליון דולר. הטכניקה הראשונה היא הלבנה ביתית הכוללת שימוש בחומר הלבנה מיוחד אותו מניחים על גבי קשתית, אותה מתקינים במהלך הלילה. השיטה השנייה היא הלבנה המתבצעת במרפאה ובמסגרתה רופא השיניים משתמש בחומר הלבנה בעל ריכוז גבוה ולאחר מכן נעשה שימוש בנורת הלבנה ייחודית עם אור כחול שמאפשרת לזרז את תהליך ההלבנה עד לשכבות העמוקות ביותר של השיניים. מדובר בשיטה שבמסגרתה תוכלו להיפטר מהכתמים על השיניים כמו גם ממראה שיניים צהוב ולא מחמיא, ולעבור למראה אינסטגרמי מושלם, גם במציאות.

ציפוי שיניים

סובלים מרווחים בשיניים או מעוניינים לקבל שיניים לבנות בפעם אחת? ובכן, השיטה של ציפוי שיניים מהווה טכניקה מצוינת לביצוע של הלבנת שייניים באופן קבוע, דרך שימוש בציפויי חרסינה אותם מתאימים באופן מדויק למבנה השן, כאשר מדובר בתוכנית טיפול פרטנית המבוססת על שימוש בחומרים ייעודים שנועדו להבטיח תוצאות מדויקות ומראה חיוך מושלם ולבן במיוחד.

 

לסיכום, היכולת שלכם להגיע למראה שיניים אסתטי ובריא הוא בהחלט בר השגה. עם זאת, בכדי שתוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה רצוי לבצע סקר שוק מקיף בכדי לבחור מרפאת שיניים מקצועית שתדע לספק המענה המדויק, בהתאם לדרישות שלכם ועם שימת דגש על שימוש בטכנולוגיה בעלת השפעה אדירה על איכות החיים, וכמובן והבריאות שלכם.