מדפסת לעסק: המותגים המומלצים ביותר למשרד

מאחר שעסקים זקוקים למדפסות למגוון שימושים יום יומיים, החיפוש אחר המדפסת האידיאלית (או לפחות מה שקרוב לכך) הוא אתגר קבוע. דגמים חדשים יוצאים בהתמדה, התחום מתחדש ומתקדם, מחירים משתנים ועוד. ב"מדפסת אידיאלית", הכוונה כמובן למה שמתאים לצרכים האישיים שלכם. מבחינת המענה שזמין לכך, בתחום המדפסות יש מאז ומתמיד כמה וכמה מתחרים, שחלקם בולטים במיוחד בתחום המדפסות העסקיות. אלה מותגים מומלצים במיוחד בהקשר זה וכמה דגמים בולטים שלהם:

במבט כללי

כיצד בוחרים את המותג שאיתו תרצו לעבוד? את הדגם שמתאים לכם ביותר? שיקולים רבים נכנסים לכך ומומלץ שלא להינעל על קונספט אחד ולהכליל יותר מדי. יצרן מסוים עשוי להיות חזק יותר במדפסות לייזר, אחר במדפסות הזרקת דיו למשרד קטן, יצרן אחר יתבלט בדגמים ספציפיים וכן הלאה. בעבודה שוטפת עם מדפסות, אפשר להשיג ראשי דיו או טונרים באתר xldyo, בצורה נוחה ומהירה. באופן דומה, עומדים לרשותכם כיום דגמי כל יצרני המדפסות הבולטים מהעולם, לרכישה קלה בארץ. כך שכדאי לנצל את המבחר ולבחור באופן שמותאם ככל הניתן לצרכיכם.

HP

HP היא חברת ענק וותיקה בתחום הטכנולוגיה, אשר התפצלה לבסוף לשתי חברות, שאחת מהן עוסקת כיום ספציפית במדפסות ובמחשבי PC. רקע זה, הביא לכך שהיא מוכרת מאוד בעסקים ברחבי העולם. דגם  HP OfficeJet Pro 9015e למשל, נבחר על ידי פיסי מגזין לרשימת המדפסות הטובות ביותר ל-2021. בין יכולותיו שהביאו לכך שהוא יוגדר כבחירת העורך, נמצא החיסכון בעלויות הדפסה, שמתאים במיוחד למשרדים קטנים. כך גם לגבי הקומפקטיות של ממדי המדפסת. כל זאת, תוך שמירה על איכות הדפסה טובה מספיק ומתן עוד כמה וכמה תכונות שימושיות כמו Borderless printing.

זירוקס

Xerox (זירוקס) גם היא מהענקיות הוותיקות בתחום המדפסות, אם כי זו היא חברה שהתמקדה מההתחלה ספציפית במדפסות. יותר מכך – היא נודעה במוצרי ההדפסה שלה עבור עסקים, כך שכדאי לכל עסק לפחות להכיר חברה זו מבחינת מדפסות. אם ניקח למשל את סדרת VersaLink של החברה, מדובר בעמדות עבודה מחלקתיות רבות עוצמה ועשירות ביכולות, כולל כל התכונות הרגילות של מדפסות משולבות.

ברדר

למרות השם האנגלי, Brother היא חברה יפנית במקור, אשר מתפקדת כיום כחברת ענק בינלאומית. ברדר עסקה ועוסקת במגוון רחב של מוצרים טכנולוגיים, לא רק בעולם המחשוב. למרות שאין לה את הרקע ההיסטורי המרשים בתחום המדפסות כפי שיש לזירוקס ואפילו HP, זה לא אומר שאין לה מה להציע בתחום זה לעסקים. נהפוך הוא.

למעשה, פיסי מגזין בחר בדגם Brother HL-L6400DW להיכלל ברשימה מצומצמת של המדפסות העסקיות הטובות ביותר לשנת 2021. זו היא מדפסת בטכנולוגיית מונוכרום לייזר, שהיא מהירה במיוחד, מפיקה טקסט באיכות גבוהה מאוד, עם תכולת נייר גבוה ויכולת הרחבה טובה שלה.

קנון

עוד שם בולט בתחום המדפסות בארץ ובעולם, כולל לעסקים. דגם imageClass MF269dw של החברה קיבל ציון מעולה (4 כוכבים מתוך חמישה) בפיסי מגזין השנה, ברשימת מדפסות ה-All in one (מדפסות משולבות) הטובות ביותר. זו היא מדפסת מונוכרום לייזר, אשר כוללת אוסף תכונות מתאים מאוד למשרד קטן.

לסיכום

יש למעשה עוד כמה מותגים כאלה שיכולנו להזכיר, דוגמת אפסון או סמסונג וכמובן, דגמים בולטים רבים מאוד של כל היצרניות הבולטות. בחירה במותגים אלה היא בחירה בטוחה למדי עבור עסקים שמחפשים מדפסת. עם זאת, חשוב להדגיש שיש לעתים הבדלים של ממש, ביכולות ובאיכות של דגמי מדפסת ספציפיים.