מנהל, מערכת ERP של תפנית היא הכלי הניהולי הבא שלך

מערכת ERP (או Enterprise Resource Planning) היא אחת המערכות היעילות ביותר בתחום ניהול משאבים לעסקים. כיצד מערכות אלה יכולות לשפר את מערך ניהול המשאבים של ארגונים וחברות? ומדוע מומלצת מערכת ה-ERP תפנית?

המערכת שתנהל את העסק

מזה שנים רבות, עולם המחשוב מסייע לניהול עסקים. יש פתרונות מחשוב שונים למגוון ההיבטים המרכזיים של הניהול העסקי, בין אם זה ניהול רכש, לקוחות, תהליכים עסקיים שונים וכן הלאה. אלא שמערכות מתמחות אלה לרוב לא "מדברות" האחת עם השנייה. גרוע מכך – הן מהוות פעמים רבות "איים" נפרדים של מידע, אשר שמור בכל אחת מהן בפורמט שונה. לעתים יש כפילויות מידע בין המערכות. ההפרדה ביניהן גם עשויה לסבך מימוש תהליכים עסקיים שונים, אשר רובם אכן עובר דרך סוגי פעילות שונים. למשל המסלול שעובר לקוח חדש, משיווק, למכירות, לאספקה, לשרות לקוחות ועוד. הפתרון המודרני לכך, הוא מערכת ERP – מערכת אחת, שבה מתנהלת כל הפעילות הנוגעת לניהול המשאבים של העסק. מערכת ERP כמו של תפנית היא אחת הבולטות בתחום, ולא בכדי. מערכת מרכזית זו, זמינה עבור עובדים ומנהלים לפעילותם השוטפת והיא מצטיינת בגמישות רבה, מבחינת היכולות שבהן משתמשים ומהיבט ההתאמה האישית לתהליכים עסקיים במגזרים מסוימים. בתפנית, התאמות כאלה אינן דורשות ידע בתכנות וניתן ליישם אותם ברכיבים רבים ורמות שונות (כשדות בטפסים או תהליכי עבודה).

מנהל, מערכת ERP של תפנית היא הכלי הניהולי הבא שלך

ייעול עסקי נרחב

ליישום איכותי של מערכת ERP, תועלות רבות ומשמעותיות עבור מנהלים. היא תספק לך כמנהל מבט על נוח, מהיר ומדויק על מצב העסק. היא תאפשר להתעמק בנתונים קיימים דרך תיעוד מפורט במאגר הנתונים המרכזי ואף תקל על ביצוע ניתוחי BI מתקדמים אם יידרשו. יכולות התאמה אישית ואוטומציה יסייעו להתאים תהליכי עבודה שונים במדויק לדרישותיכם. מערכת ERP של תפנית פותחה ע"י על ידי בית התוכנה הגדול בישראל – חטיבת מערכות עסקיות בחברת מטריקס הגדולה, ועוברת שיפורים ושדרוגים בהתאם לדרישות השוק הישראלי ובהתאמה לחידושים והשינויים בתהליכים העסקיים של הארגון, החברה או המגזר הספציפי שאליו הם משתייכים.

מודולים ואחסון בענן – הגמישות האולטימטיבית

מערכת ERP של תפנית מתאימה לעסקים ספציפיים שמשתייכים למגזרים מסוימים שבהם החברה מתמחה. מחד, היא כוללת יכולות שדרושות בכל עסק, דוגמת ניהול קשרי לקוחות (CRM – Customer Relationship Management). מאידך, היא מציעה גם התאמות למגוון תחומים עסקיים, אם זה קמעונאות, רשתות, גופים פיננסיים, עסקים בתחום הנדל"ן, יבואני מוצרי צריכה, מוסדות אקדמיה או מלכ”רים. את הגמישות הזו משלימה היכולת לצרוך את כל החבילה גם באמצעות אחסון בענן או בהתקנה על גבי שרת הלקוח. מדובר במערכת ייחודית שפותחה במטרה לענות על צרכים מסוימים של מגזרים שלהם לא היה פתרון עד היום. כיום, תפנית היא היחידה שמציעה את ההתאמה לתהליכים העסקיים של כל מגזר, ומדובר בייחוד שהוא יתרון משמעותי לעסקים שמשתייכים למגזרים האלה.

לסיכום

בשורה התחתונה, מערכת ERP מספקת מענה יסודי לאתגרי הניהול ותפנית היא המפתח לממש זאת באופן איכותי.