איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארץ?

מתלבטים היכן להשקיע את הכסף בעבור השקעת נדל"ן מניבה? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג את כל האפשרויות העמודות בפניכם, כך שתוכלו לקבל החלטה נבונה  ומשתלמת לטווח הרחוק.

השקעת נדל"ן בארץ: האם עדיין מדובר בנתיב השקעה משתלם?

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד גוברים סימני השאלה לגבי השקעת נדל"ן בישראל, וזאת בשל העלייה העקבית במחירים כמו גם האפשרויות האחרות להשקעה, כמו בשוק ההון לדוגמה. אולם, עדיין השקעת נדל"ן נחשבת להימור בטוח למדי, וזאת בשל אחוזי התשואה הגבוהים כמו גם עקומת הביקוש אשר רק הולכת ועולה, גם בתקופה של משבר כמו תקופת הקורונה. למעשה, ע"פ הכלכלנית הראשית במשרד האוצר, בחודש אוגוסט האחרון נרשמה עלייה במספר עסקאות הנדל"ן בישראל, ולכן אם אתם עדיין יושבים על הגדר – זה הזמן להתחיל ולבצע מחקר שוק מקיף, בכדי לנצל את ההזדמנויות העומדות לפניכם. כל משבר הוא הזדמנות, ואחת ההזדמנויות הבולטות נמצאת בעיר תל אביב. מומלץ לבדוק פרויקטים חדשים בתל אביב להשקעה, הן בשל המחירים הנגישים והן בשל אפשרויות המימון הנרחבות אותן ניתן לקבל במסגרת ההשקעה. תל אביב כמו גם חיפה ובאר שבע נחשבת לעיר בטוחה להשקעה מבחינה נדל"נית, וכיום ניתן לאתר פרויקטים חדשים להשקעה במחיר מצוין, ועם אפשרות לקבלת תשואה יציבה למשך שנים רבות.

ליווי מקצועי לצורך ביצוע השקעה נכונה

כאמור, איתור של פרויקטים חדשים בערי ביקוש מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך השקעה בנדל"ן. לא פעם, כמשקיעים, אין לכם את הזמן או היכולת לאתר את הפרויקטים אשר מתאימים למסגרת התקציב ולכן ההמלצה שלנו היא לקבל ליווי מקצועי לצורך איתור של הזדמנויות, ומימוש שלהן בהקדם האפשרי. כך לדוגמא, בשנתיים האחרונות מנהל מקרקעי ישראל החל לשווק קרקעות חקלאיות אשר עתידות להיות מופשרות לצורך בנייה של מבני מגורים ותעסוקה, ולכן באמצעות ליווי מקצועי מצד מומחים לתחום ניתן לאתר את הקרקעות ולהיכנס לשוק הנדל"ן בדרך שונה, ואפילו זולה. עם זאת, הצעות מחיר נמוכות ממחיר השוק עלולות להוביל לכאוס ולהפסדים כספים כבדים, ועל כן באמצעות צבירת ידע באמצעות האזנה לפודקאסטים והשתתפות בכנסים תוכלו לקבל החלטה בנוגע לביצוע השקעה, כך שהמעטפת אותה אתם מקבלים תגרום בסופו של דבר לקבלת החלטות בנוגע להשקעה מדויקת ובעלת פוטנציאל.

ידע שווה כוח

ידע הוא כוח, בייחוד בכל הקשור לעולם הנדל"ן המתפתח והדינאמי. באמצעות הפודקאסט "מדברים נדל"ן" תוכלו לקבל כלים כמו גם השראה לקראת ביצוע ההשקעה, כאשר בכל תוכנית מתארחים מומחים לתחום אשר מציגים לציבור הרחב מענה לשאלות, אתגרים וסוגיות הקשורות בהשקעות נדל"ן.

 

לסיכום, באמצעות איתור של הזדמנויות חדשות כמו גם האזנה לפודקאסטים ניתן בהחלט לבנות נתיב השקעה חכם ומשתלם לטווח הרחוק, מתוך מטרה להשקיע בצורה חכמה אך גם בטוחה.