מעוניינים ללמוד מקצוע לחיים ומתלבטים? יש לנו רעיון נהדר – ייעוץ משכנתאות

רוצים ללמוד מקצוע מתגמל לחיים? אתם צריכים להכיר את תחום ייעוץ המשכנתאות שיכול להעניק לכם סיפוק מעבודה מאתגרת ומשתלמת.

במאמר שלפניכם נסביר מה הוא ייעוץ משכנתאות, מה התפקיד של יועץ המשכנתאות, כמה הוא מרוויח ונסביר למה כדאי לכם לבחור במכללת בפסגות כמוסד לימודי המלמד את התחום.

מה זה ייעוץ משכנתאות?

משכנתא היא למעשה הלוואה שאתם לוקחים מהבנק על מנת לשלם למוכר את הכסף עבור הנכס שאתם רוכשים ממנו. מכיוון שמדובר בסכומים מאד גדולים, נוצר הצורך בדמות מקצועית שתיצור עבור הלווים את התמהיל הנוח והמשתלם ביותר, תמהיל כזה שהם באמת יוכלו לעמוד בו לאורך השנים. חשוב לציין שגם הבנק מטעמו מציע ללווים יועץ מטעמם בחינם, אך בהזדמנות זו חשוב להדגיש שמדובר ביועץ מטעמם והוא מייצג אך ורק את האינטרס של הבנקים עצמם. בתוך כך, נולד הצורך ביועץ משכנתאות פרטי שייצג אך ורק את האינטרס של הלווים.

מה התפקיד של יועץ המשכנתאות?

יש מגוון רחב של מסלולי משכנתא ואם אתם לא מכירים אותם לעומק, אתם חייבים להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי שידריך אתכם. בתוך כך, התפקיד המרכזי של יועץ המשכנתאות הוא לרקוח עבורכם את התמהיל הכי משתלם להחזר של ההלוואה. הוא ייפגש אתכם על מנת ללמוד את הצרכים שלכם ואת היכולות התקציביות שלכם לעמוד בהחזר ההלוואה.

לאחר מכן, הוא ייפגש עם כל הבנקים הרלוונטיים ויערוך עבורכם סוג של מכרז בניהם, על מנת להשיג לכם את ההלוואה המשתלמת ביותר. הוא יחקור וילמד את המסלולים השונים שהבנקים מציעים עבור ההלוואה ויבצע את כל המניפולציות שצריך על מנת להשיג עבורכם את המסלולים המשתלמים ביותר, כאלה שיחסכו לכם לא מעט כסף.

מה השכר הממוצע של יועץ המשכנתאות?

כפי שציינו, יש יועצי משכנתאות שכירים שעובדים בבנקים עצמם ויש יועצי משכנתאות פרטיים. כיועצי משכנתאות שכירים מתחילים תקבלו משכורת ממוצעת של 6,000 ₪ בחודש. לאחר שתצברו יותר ותק תוכלו לקבל משכורת של 8,000 ₪ ואף יותר מזה. במידה ואתם רוצים להיות יועצי משכנתאות פרטיים המשכורת ההתחלתית שלכם תהיה בין 8000-7000 ₪ וככל שתצברו יותר ותק כך השכר החודשי שלכם יעלה.

מעוניינים ללמוד מקצוע לחיים ומתלבטים? יש לנו רעיון נהדר - ייעוץ משכנתאות

למה כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות?

נתחיל בשורה התחתונה, כי יש לזה ביקוש. אנשים תמיד ירצו לרכוש דירות ולא פחות חשוב מזה, תמיד יצטרכו דמות מקצועית שתסייע להם לבחור את מסלול ההלוואה המשתלם ביותר עבורם. לכן, כדאי לכם מאד ללמוד את המקצוע הזה מכיוון שתמיד יהיה לו ביקוש. בנוסף, יש לכם המון אופציות לתעסוקה. בתור התחלה תוכלו לבחור לעבוד בבנק שילווה בתחום. לאחר מכן, תוכלו לפרוש כנפיים ולהחליט שאתם יוצאים לקריירה עצמאית בתחום.

למה עם פסגות?

מכללת פסגות היא מכללה ותיקה ומנוסה מאד שהמטרה שלה היא אחת, למקצע אתכם מבלי לבזבז לכם את הזמן. לכן, כשאתם מגיעים ללמוד את תחום ייעוץ המשכנתאות בפסגות אתם יכולים להיות בטוחים שאתם תמצו את הזמן בצורה היעילה ביותר ולא תמרחו אותו. מה זה אומר בפועל? שתוך 4 חודשים אתם יוצאים עם מקצוע מוערך ללא ידע מוקדם.

תכנית ההכשרה של פסגות לייעוץ משכנתאות היא תכנית מגוונת ביותר שמתאימה למעשה לכל אחד. בין אם אתם רוצים להפוך למומחים בעולמות ייעוץ המשכנתאות, אם אתם חולמים על מקצוע מבוקש מאד, אם אתם רוצים לסייע למשפחות ולחסוך עבורן סכומים לא מבוטלים בכל שנה. במסגרת הקורס תוכלו ללמוד את מסלולי ההלוואה, את האסטרטגיה לבניית תמהיל, את הפרקטיקה בתחום ועוד.

לסיכום

אם אתם מחפשים ללמוד מקצוע מבוקש ומתגמל ורוצים להיכנס לתחום של שוק ההון, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור בקורס של מכללת פסגות.