מערך תקשורת למנהלים: מה הם השירותים הנלווים שאתם צריכים לעסק שלכם?

מנהלי חברות, עסקים וארגונים שונים ומחפשים איך לייעל את העבודה? אין ספק כי מדובר באתגר. במיוחד כשנכנסים לרוטינה קבועה של עבודה, קשה הרבה פעמים להסתכל על הדברים מבחוץ ולמצוא דרכים טובות וחדשות להפוך את העבודה ליותר חלקה ושוטפת. קשה אמנם, אבל בהחלט לא בלתי אפשרי, והאמת שיש צעדים ממש פשוטים שאתם יכולים לקחת שיספקו לכם במהירות התנהלות שוטפת והרבה יותר טובה בזמן קצר יחסית. אחד מהם הוא שדרוג של הכלים של ארסנל מערך התקשורת שלכם. מה הכוונה? ובכן על ידי בחירה בשירותים מסוימים שלא השתמשתם בהם עד היום, תוכלו להרוויח ייעול משמעותי בעבודה בלי הרבה מאמץ. בואו נדבר על כמה מהשירותים האלו, איך לקבל אותם וכיצד איך יכולים לעזור.

תשתית אינטרנט מהיר

אם אתם עסק שעובד הרבה דרך האינטרנט (כמעט ולא קיים היום עסק שלא עונה על ההגדרה הזאת), קודם כל כדאי לייעל את העניין הזה. ואם עוד לא שמעתם על הסיבים האופטיים שכובשים בסערה את העולם אז הגיע לגמרי הזמן שתשמעו. בקצרה, מדובר בטכנולוגיה של תשתית אינטרנט חדשה המבוססת על סיבים אופטיים שהם יעילים הרבה יותר בהעברת מידע מתשתית הנחושת הישנה. לא כל ספק אינטרנט עובד עם התשתית ושווה לחפש ולבחור בספק שכן עושה זאת כמו למשל ספק אינטרנט ITC. שימו לב בנוסף כי לא ניתן להתחבר בכל מקום לתשתית הזאת ויש לבדוק אם הספק האם הכתובת של העסק או הארגון שלכם אכן נמצאת ברשימה.

מערך תקשורת למנהלים מה הם השירותים הנלווים שאתם צריכים לעסק שלכם

מערכת לניהול עובדים/שעון נוכחות חכם

בין אם מדובר בחלוקת משמרות שבועית או חודשית שהיא חלק מהעבודה השוטפת או בצורך לנהל את העובדים בצורה חכמה תוך חתירה לייעול הזמן שלהם והפקת תועלת רבה יותר מהזמן הנתון, מערכת לניהול העובדים תתן לכם בודאות ערך מוסף. באמצעות מערכת כזאת ניתן לחלק את המשימות בצורה חכמה בין העובדים, ליצור משמרות במהירות באמצעות אלגוריתם שיחסוך מכם את הצורך לשבץ בעצמכם את העובדים ויקל על המעקב והדיווח של העובדים בנוגע להתקדמות. בנוסף, מומלץ להיעזר גם בשעון נוכחות חכם כדי לדעת בדיוק כמה זמן לוקחת כל משימה ולהבין את דפוסי הפעולה של העובדים. זכרו כי מערכת יעילה זקוקה לאינטרנט חזק ומומלץ לבחור בחברה מנוסה כמו למשל ITC.

מערך אבטחה מתקדם

דבר חשוב מאד שעסקים רבים מזניחים ושוכחים ממנו. לצד השירותים החיוניים הרבים, אתם חייבים מערך אבטחה חזק שישמור על המידע החשוב של העסק שלכם ויגן על העובדים ועל הלקוחות שלכם כאחד. זכרו כי נקודת ההתחלה בי בבחירת ספק אינטרנט מנוסה בתחום. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל מצביעות על מקרים מעטים וכמעט אפסיים של פריצות ווירוסים ובהחלט שווה לבחור את הספק המנוסה ביותר בתחום הזה.