יזמים? חברת ישר פלסטיק מציעה פתרונות מתקדמים לתעשיית הייצור!

בכדי לממש את חזונם, יזמים חייבים לעבוד עם ספקים איכותיים, מנוסים ויעילים, איתם ניתן להתקדם באופן מהיר ובטוח. באופן ספציפי, פלסטיק תופס מקום מיוחד בעולם היזמות. היכן מוצאים ספקית איכותית בתחום מיוחד זה? יש לנו המלצה אחת שלא תרצו לפספס: י.ש.ר תעשיות פלסטיק. מה כל כך מיוחד בה? בואו נראה:

 קצת על יזמות ופלסטיק

יזמות הוא עולם מיוחד במינו, אשר משלב עסקים, פיתוח עסקי מתוחכם ולעתים גם חשיבה המצאתית. יזמים עוסקים בדברים רבים במקביל. מחד, הם מנהלים עסק ולכן עוסקים בהיבטים עסקיים של פעילותם. מאידך, הם מפתחים יוזמות חדשות ולכן, חייבים לעסוק במיוחד בכל הנוגע לפיתוח ומימוש היוזמה המיוחדת עצמה. זה יכול להיות למשל מוצר פיזי חדשני או יוצא דופן וכאן אנחנו כבר מתקרבים לנושא שבו אנו עוסקים כעת – ייצור בפלסטיק. אך מאחר שמדובר על יזמות, כלומר מטבע הדברים מדובר על רעיונות חדשים ומיוחדים, גם מוצרי הפלסטיק הדרושים הם לעתים קרובות מיוחדים. לכן, יזמים הם בין אנשי העסקים אשר זקוקים במיוחד לפתרונות מתקדמים של ייצור פלסטיק ולתהליכי גימור מיוחדים כמו למשל הדפסת משי או צביעה מוליכה. היבט חשוב נוסף, הוא שכאשר עובדים על יוזמות מיוחדות, גדלה החשיבות של הניסיון המקצועי של הספקים שאיתם אתם עובדים. ניסיון זה, כולל עם יזמים וחברות שעושים דברים מקבילים לכם, עשוי להיות רב ערך. כדאי לזכור בהקשר זה, שספק מסוג יצרן פלסטיק, הוא למעשה מעין שותף שלכם בהבאת המוצר שלכם לשוק.

 

 

 הכירו את י.ש.ר תעשיות פלסטיק

לפני שנציג את החברה, חשוב להדגיש: היא מציעה את שירותיה לעסקים גדולים בלבד. בהקשר יזמות, זה יכול להיות למשל פיתוח חדש של חברה קיימת וגדולה או אולי חברת הזנק שמתחילה בקטן, מצליחה ותצטרך בהמשך ייצור בכמויות גדולות. החברה נוסדה בשנת 1978 והיא עוסקת במבט על, בשירותי פיתוח וייצור כוללים עבור תעשיית הפלסטיק. ישר פועלת בענפי תעשייה ושירותים רבים, בארץ ובעולם. ניסיון עשיר זה, מתבטא בין השאר בתחומים של פלסטיק עבור ציוד רפואי, ציוד בטחוני מבוסס פלסטיק, מוצרים פלסטיים לעולמות ההשקיה והחקלאות בכלל, למוצרי אלקטרוניקה והייטק, למוצרי אסתטיקה, צריכה ועוד. החברה מיוחדת בכך, שהיא מציעה את כל הדרוש בתחום זה מספק אחד. תודות לכך תוכלו להנות מיתרונות רבים, בהם קבלת כתובת אחת לפנייה ואחריות אחת על כל המוצרים והשירותים. מבחינה כספית, הדבר מתבטא בחסכון מהיבטים שונים, כולל חסכון בפחת. כמובן, הייצור שמרוכז במקום אחד, גם מצמצם זמנים וזהו בוודאי היבט שיתקבל בברכה אצל יזמים. הוא גם תורם לשיפור איכות המוצר, לפישוט הלוגיסטיקה ועוד.

 שירותים ספציפיים

במבט יותר מקרוב, תמצאו אצל חברה זו בין השאר את השירותים הבאים:

  • תכנון ועיצוב – שירותי עזר עבור עיצוב מוצר, תכן הנדסי למוצרים ותכנון מוצרים גם כחלק ממחלקת הפיתוח שלכם.
  • ייצור – ייצור מוצרי הפלסטיק, תוך התמחות בשיטה של הזרקת פלסטיק.
  • גימור בשיטות שונות – שירותי גימור למוצר הפלסטי שיוצר, על פי דרישותיכם. זאת, כולל עיבוד שבבי לשם עיצוב סופי של המוצר, צביעה שלו בדרכים שונות ואף הדפסה על גביו.
  • הרכבה ואריזה – י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה גם שירותי הרכבת חלקים ומכלולים. זאת, בין השאר באמצעות מכונות הלחמה אולטראסונית. לחברה מכשור מתקדם לשם כיול עוצמת ותדירות הקרן המיוחדת שנדרשת לביצוע הלחמה כזו. למעשה, היא נחשבת למומחית בתחום זה.

לסיכום

צמצמו סיכונים ושפרו איכות (ולא רק), בעזרת השירותים המקצועיים האיכותיים של חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק.