חברות בוגרות, יזמים וסטארטאפים – זקוקים לתוכנית עסקית? פנו ל-Targo consulting

כלי שכל חברה, יזם או סטארטפ חייב להשתמש ולהטמיע באופן מלא בפעילות השוטפת כולל בנייה של תוכנית עסקית אסטרטגית המבוססת על יעדים לטווח הקצר והרחוק, הגדרת קהל יעד, תוכנית חדירה לשוק וכו'. למעשה, לתוכנית זו יש השפעה דרמטית על היכולת שלכם למקסם את סיכויי ההצלחה ואף להרחיב את טווח הפעילות. אם אין לכם עדיין תוכנית כזו או שאתם רוצים לשדרג את התוכנית, עכשיו זה הזמן לפנות לחברת  Targo consulting אשר מתמחה בתחום הזה ומעניקה בעבור כל לקוח את המענה לו הוא זקוק, כל זאת בהתאמה אישית. מה כולל השירות ומדוע מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס? להלן הפרטים.

בנייה של תוכנית עסקית – כך תעשו זאת בצורה הטובה ביותר

על מנת לבנות תוכנית עסקית נדרש לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום הזה ויודעת לספק את המענה מבחינת כל היבט בתוכנית, החל משלב בירור הצרכים ועד לקביעת יעדים ראליים. חברת Targo מסייעת מאז שנת 2012 ליזמים, סטארפטים וכן חברות ליצור תוכנית עסקית ייחודית אשר נועדה למקסם את סיכויי ההצלחה ובמקביל גם להפחית את אי הוודאות בנוגע לעתיד. היתרון של החברה נובע בין היתר מתוך ניסיון עשיר כמו גם תהליך ארוך שמתחיל קודם כל בבירור של הצרכים וכן בחינה של אבני הדרך שהושגו ומה רוצים להשיג בעתיד, כאשר שכלול הנתונים הוא זה שמצליח להוביל בסופו של דבר ליצירה של מענה אשר יאפשר לכם לנצל את התוכנית וליישם אותה החל מרמת ההנהלה ועד לאחרון העובדים.

כמי שנמצאים תמיד עם אצבע על הדופק לגבי מגמות בעולם גיוס הכספים וניהול של חברות ויזמים, אין ספק כי הרקורד המקצועי העשיר לצד תמונת המצב המדויקת היא זו שיכולה להבטיח כי במידה ואתם זקוקים לתוכנית עסקית מבוססת, תוכלו לקבל את המענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של תוכנית הלוקחת בחשבון את כל הגורמים שעלולים להשפיע על התקדמות החברה, המיזם או הסטארטפ.

 

 

מודל עסקי – חלק בלתי נפרד מבנייה של תוכנית

חלק מהותי מבנייה של תוכנית עסקית נובעת בין היתר כתוצאה מהמודל העסקי. המודל העסקי הוא הליבה של התוכנית והוא מתמקד באופן שבו ניתן יהיה להוביל ליצירה של שיתוף פעולה בין כל הגורמים אשר לוקחים חלק ביישום של התוכנית, החל מהשלב של החשיבה הראשונית ועד היישום בפועל, לצד קביעת עוגנים כמו למשל יעדי שיווק ופרסום, חדירה של המוצר לשוק ועוד. הידע המקצועי הרב כמו גם הדגש שניתן על יצירה של תוכנית פרטנית המותאמת בעבור כל לקוח היא זו שהפכה את חברת טרגו ייעוץ עסקי לאחת מהחברות המובילות בענף.

למי תוכנית אסטטרגית מתאימה?

תוכנית אסטרטגית היא חובה בעבור כל חברה מתחילה ובוודאי חברות ותיקות אשר רוצות לקבל תמונת מצב מדויקת שבמסגרתה ניתן יהיה לפעול, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באופן שמשקף את ערכי הליבה, המטרות הפרסומיות והשיווקיות כמו גם התמודדות בזירה תחרותית. המגזר העסקי חווה טלטלות עזות בשנים האחרונות, ובשביל להימנע מקבלת החלטות שגויות, קבלת ייעוץ מקצועי וכן בנייה של תוכנית היא בעלת פוטנציאל אדיר גם לטווח הקצר וגם לטווח הרחוק.

לסיכום

פנייה לחברת טרגו מהווה הזדמנות מצוינת בעבור כל יזם, בעל חברה או סטארטפ אשר זקוקים לתוכנית עסקית ליצור אותה מאפס, ובכך להוביל ליצירה של מהלכים שיניבו לא רק יכולת להתקדם קדימה אלא גם להשפיע בתוך הסביבה העסקית, באופן שמאפשר לצמוח ולגדול. כחברה בעלת ניסיון של מעל לעשור בתחום הזה, תוכלו להיות בטוחים שאתם משקיעים בחוכמה ומקבלים תמורה מלאה בעקבות קבלת השירות. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ, היכנסו לאתר וצרו קשר עם הצוות המקצועי אשר ישמח לסייע לכם לאורך הדרך.