אייל וולדמן בהרצאות על עולם העסקים: המנכ"לים שמגלים את סוד ההצלחה באתר סקרינז!

אתר סקרים מהווה נכון להיום את אחד מהאתרים המובילים והמבוקשים ביותר בשירותי הסטרימינג בישראל, וזאת בשל אתר אשר מאגד מעל ל-2,000 שעות תוכן המבוססים על מגוון רחב של תכנים בתחומים שונים, כמו למשל תחום הניהול. למעשה, אם אתם בעצמכם מנכ"לים, מנהלים או רוצים להתקדם בסולם הדרגות בקריירה באמצעות למידה מהטובים ביותר, אין ספק כי מדובר בהזדמנות נהדרת לנצל את דמי המנוי לטובת חשיפה לסודות ההצלחה של מיטב אנשי העסקים, כמו למשל אייל וולדמן. מה מחכה לכם בהרצאה שלו ומדוע מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס? להלן הפרטים.

לומדים מהטובים ביותר – הכירו את אייל וולדמן

הפלטפורמה של סקרין חושפת אתכם למיטב המרצים והמרצות בתחום העסקים, כאשר אחד מהסרטונים המרתקים והמבוקשים ביותר באתר שייך לאיש העסקים איל וולדמן. וולדמן הוא יזם ואיש עסקים ישראלי אשר הקים את חברת מלונקס שנמכרה לענקית טכנולוגיה בסכום של למעלה משבעה מיליארד דולר לפני כשלוש שנים. כיום מכהן ולדמן נשיא של חברת בית השקעות בבעלותו ,והוא גם חבר בדירקטוריון בחברת צ'ק פוינט. בגיל 62 בלבד הוא הצליח להפוך לאחד המנכ"לים במצליחים בישראל, כאשר המפגש שלו עם מנכ"ל חברת חוגלה לשעבר עמוס שפירא מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם ללמוד אודות העשייה החברתית הישגיות וכן דרך הניהול הייחודית שהפכה אותו לאחד מהמנהלים הבולטים בישראל, וכעת יש לכם את ההזדמנות ללמוד מהניסיון שלו, לטובת ההצלחה שלכם.

כידוע, עולם העסקים הוא עולם מרתק שנמצא במגמת התפתחות מתמדת. בשביל לנהל את העסק שלכם ביד רמה ואף להוביל ליצירה של קריירה ענפה בתחום, אתם יכולים וצריכים ללמוד מהסיפור האישי של מי שכבר עבר את הדרך הזו ויכול לשתף אתכם בקשיים, אתגרים כמו גם הצלחות לצד כישלונות שהובילו אותם לנקודה שבהם הם נמצאים היום. הפלטפורמה של סקרינז היא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל להשקיע את הזמן הפנוי שלכם בחוכמה, ולנצל את הפלטפורמה הזו לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בצפייה בהרצאות, מפגשים וכיתות אמן של מיטב אנשי העסקים הפועלים בישראל, כמו גם בעולם.

 

 

הזדמנות אותה אסור לפספס

מדובר בהזדמנות מצוינת לנצל את הזמן הפנוי וליצור מענה אשר מגיע לידי ביטוי במסגרת של צפייה בתוכן מרתק, כאשר לצד המפגש של אייל וולדמן תוכלו לקחת חלק בכיתות אמן של מנהלים ואנשי עסקים, לצד הרצאות מרתקות בנושאים שיכולים לסייע לכם להשתפר ולהתפתח בכל תחומי החיים, ולא רק בעולם העסקים. עם למעלה מ-2,000 שעות תוכן וכן שפע של תכנים ממוקדים שנבחרו בקפידה, תוכלו כמנויים לקבל את הכלים לשינויים משמעותיים בתחום הקריירה, ההתפתחות האישית וכן היכולת להרחיב את התודעה – מכל מקום, ובכל זמן.

לסיכום

הפלטפורמה של אתר סקרינז היא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל להעשיר את הידע ואף לקבל כלים מקצועיים שבהם אפשר להשתמש, לטובת ניהול עסקי המתבצע ברמה הגבוהה ביותר. כמי שמבינים כי תמונת המצב של עולם העסקים משתנה ללא הרף, ניצול של מנוי באתר הוא בעל משמעות גם מבחינת היכולת להתפתח באופן מקצועי, אבל גם לקבל כלים וידע שבהם תוכלו להשתמש בחיי היום יום, כל זאת מתוך מטרה להשתפר, לגדול וללמוד מהאתגרים כמו גם הקשיים של מי שכבר עברו את התהליך הזה, ויכולים להעיד מניסיונם. על כן, זה הזמן להצטרף למעל ל-140,000 מנויים שכבר עכשיו מנצלים את הפלטפורמה הזו, לטובת קבלת מידע עסקי משמעותי, בקצב שלכם ועם שימת דגש על תכנים עדכניים.