מנהלים ומנהלות: איך להתלבש למשרד בסטייל?

ביחס למדינות אחרות בעולם, בישראל אין כמעט קוד לבוש במקומות עבודה. משום כך, למנהלים ומנהלות יש את האפשרות לבחור את הסטייל המנצח אשר לא רק יהיה מרשים אלא גם עם קריצה של שיק. במדריך הבא נסביר כיצד תוכלו ליצור בתור מנהלים ומנהלות סטייל מושלם ומדויק.

איך להתלבש למשרד בסטייל באופן קל ופשוט

אנו שוהים במקום העבודה שלנו לא מעט זמן, ומשום כך חשוב לשמור על מראה ייצוגי אך עם זאת גם תואם לטעם האישי. מצופה ממנהלים וממנהלות להתלבש באופן ראוי, אולם הבשורה הגדולה היא שבישראל ברוב מקומות העבודה אין קוד לבוש ברור ולכן הגמישות אשר ניתנת לעובדים ומנהלים היא רבה. ראשית כל, בכדי לבנות מלתחה מצוינת חשוב לבצע סדר וארגון בארון, ולתרום את הבגדים בהם אין שימוש בעבור נזקקים. רק לאחר מכן תוכלו לבחון מה חסר לכם, ובהתאם לכך לבצע רכישה. לאחר מכן כתבו באופן מסודר את הפריטים החסרים, והקדישו זמן לצורך מחשבה על התקציב אותו צריך להקדיש לטובת רכישת מלתחה חדשה. אולם, לא צריך להגזים ולבצע רכישה של עשרות פריטי לבוש, וזאת בשל העובדה כי ישנם פריטים אשר הם על זמניים ונצחיים, כפי שנסביר כעת.

איך להתלבש למשרד בסטייל

נעליים – הדרך הטובה ביותר לשדרג את המלתחה לעבודה

עם נעלי עקב מרשימות לדוגמא ניתן ליצור לוק עמו ניתן לעבור ממקום העבודה למסעדה או לבילוי, ולכן הקפידי לבצע רכישה של נעלי עקב איכותיות דרך חברה מקצועית אשר מתחייבת לספק לך לא רק נעלי עקב יפות אלא גם נוחות, בעיקר בשל העמידה והשעות הרבות במקום העבודה. באשר לגברים, נעלי מוקוסיני הן נעליים איכותיות אשר עשויות מעיבוד של עור ועם מערכת תמיכה אורטופדית, ולכן מומלץ לבצע רכישה של נעליים כחלק משלים למלתחה. הנעלה נכונה יכולה לשפר לא רק את הבריאות שלכם אלא גם לשדרג את הלוק לעבודה, ולכן אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

פריטים על זמניים לצורך יצירת לוק בלתי נשכח למקום העבודה

גם אם אתם עובדים במקומות עבודה עם קוד לבוש, חשוב ואף רצוי לשפר את המלתחה באמצעות פריטים על זמניים. בעבור מנהלות רכישה של חצאית עיפרון, חליפה איכותית וכן חולצות מכופתרות עשויות מבד נושם אשר הן גם יפות וגם פרקטיות למשך כל שעות היום. אל תפחדו להשתמש בצבעים, גם בעבור גברים. סכמת צבעים אשר מבוססת על צבעים רגועים כמו תכלת, אפור לבן ונגיעות של צבע חזק יותר יאפשרו לכם להציג מראה סמכותי אך עם זאת מקורי. בעבור גברים שילוב של עניבות צבעוניות עם הדפסים מעניינים מהווים דרך יצירתית לצורך לבוש שיקי וסמכותי, ועל כן רכישה של עניבות כמו גם חפתים יוקרתיים תשדרג את המלתחה באופן ניכר.