טיפים לניהול מוצלח של ערב גיבוש לעובדים

אם גם אתם מנהלים עסק במדינת ישראל, אתם בטח יודעים עד כמה מדובר במשימה מורכבת. צריך לדאוג כל הזמן לשיווק ולקידום המסרים, ליצור קשרים עסקיים ולהגדיל את המכירות, להתנהל באופן שוטף מול מס הכנסה וביטוח לאומי ולדאוג תמיד להוציא משכורות בזמן. אך לצד כל אלו, יש משימה אחת שהיא חשובה פי עשרות מונים, כזו שאם לא מתבצעת כראוי, אין לעסק ממש סיכוי להתקדם – והיא שמירה על המוטביציה והמורל של העובדים. כן, העובדים שלנו הם הנכס הכי יקר של העסק ואם הם מרגשים לא מסופקים, מאותגרים או מוערכים, זה יכול בהחלט לפגוע בביצועים שלהם. לכן, ערב גיבוש אחת לכמה זמן הוא השקעה נהדרת ודרך מצוינת להביע את התודה וההערכה לעובדים שלכם. הנה כמה טיפים להפקה של ערב מוצלח כזה.

כיבוד

אין אדם שלא אוהב להתפנק עם מאכלים טעימים ומיוחדים, וכשאתם דואגים לכאלה בערב גיבוש, תוכלו בהחלט לשמח את העובדים כך. מגש פירות צבעוני, מגוון ומפנק של פרי הדמיון הוא רעיון מצוין, שכן מרבית האוהבים כנראה יאהבו לאכול פירות כקינוח. אפשר ורצוי להזמין מגשי פינגור פוד טעימים ומפנקים עם רולים קטנים מלאים בכל טוב, לחמניות פריקסה מיני טעימות, סלטים, ברוסקטות ועוד. כמו כן, אפשר בהחלט לפרגן בשולחן קינוחים שילך טוב מאד יחד עם הפירות ולשים שם קינוחי כוסות בטעמים מגוונים ועשירים.

טיפים לניהול מוצלח של ערב גיבוש לעובדים-

מגוון פעילויות

אחד האתגרים בהפקה של ערב לעובדים הוא למצוא פעילות שתתאים לכולם. באופן די טבעי, יש עובדים שמתחברים לפעילות מסוימת, בעוד אחרים יעדיפו לעשות משהו אחר. אז מה עושים? ובכן, ההמלצה שלנו היא או למצוא פעילות כללית יותר, כמו ערב ברביקיו אליו בגדול כולם יכולים להתחבר, או לבחור דווקא בערב גיבוש המאפשר מגוון פעילויות שונות כך שכל אחד יכול לבחור בעצם מה רוצה לעשות. למשל, ערב בבאולינג יכול להיות נחמד אם יש שם גם מקום לאכול (אפילו תוכלו להגדיל ולעשות פעילות הכנה קצרה בנושא איך לזרוק את כדור הבאולינג), גם שולחנות סנוקר, גם משחקי וידאו ואפילו עוד אטרקציות נוספות. כך למעשה כל עובד יכול לבחור מה הוא רוצה לעשות בהתאם להעדפות שלו.

ציון דרך

טיפ חשוב לכל ערב גיבוש הוא לקחת חצי שעה ולציין את האתגרים שצלחתם לאחרונה ואת העבודה הקשה של כולם. יש מקומות עבודה בהם הבוס ירצה לדבר, במקומות אחרים אחד העובדים יישא דברים, ואפשר גם לעשות את זה בצורה היתולית עם חידון או ערב פרסי אוסקר. כך או כך אל תוותרו על זה.

שי קטן

לבסוף, מומלץ לסיים את הערב עם שי קטן לכל עובד שיזכיר את הערב המהנה ויביע הערכה באופן אישי. זה לא חייב להיות משהו גדול ויקר מדי – עציץ קטן לדוגמא שניתן לשים על השולחן במשרד, בהחלט יעשה עבודה מצוינת.

שיהיה בהצלחה!