תכנון וייצור מכונות לתעשייה: מי החברה המובילה בתחום?

רעיונות טובים רבים לא מגיעים לידי מימוש סופי בגלל שמנסים לגשת לכך מתוך נקודת מוצא של חוסר ידע או ניסיון מספיקים. הידע והניסיון האלה מחכים לכם אצל מומחים נבחרים, גם בכל הנוגע לתכנון וייצור מכונות לתעשייה. אם אתם סטארט אפ עם רעיון למכונה כזו, כדאי לכם לפנות אל החברה המובילה בתחום – ארק אוטומציה. מה מיוחד בה? ומה היא מציעה?

מתמחים במכונות, מציעים פתרון כולל

ארק אוטומציה מציעה את כל הדרוש בתחום האוטומציה והרובוטיקה, ליזמים, חברות הייטק וגם חברות מסורתיות. כחלק מכך, היא מתמחה בתכנון וייצור מכונות סדרתיות. מכונות כאלה וכן ייצור מערכות אוטומציה לתעשייה בכלל, דורשים שילוב עולמות ידע שונים. לשם כך, ארק אוטומציה מעסיקה מומחים מכמה תחומים משלימים, בהם מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC ואנשי הרכבה.

 

 

מכונות סדרתיות – מהתכנון ועד הייצור

תהליך הפיתוח והייצור של מכונות סדרתיות, עובר בגדול דרך השלבים הבאים:

  • תכנון ראשוני – תיאומים ראשוניים בין החברה לבין היזמים, אשר מובילים לבסוף לאפיון מסודר וברור של המכונה המבוקשת.
  • אב טיפוס – בניית אב טיפוס לפי התכנון, אשר מסייע לבדוק היתכנות של הרעיון ולהמחיש אותו טוב יותר למתכננים.
  • בדיקות איכות – בדיקות עומק לאופן תפקוד המוצר, בגרסתו הראשונית הזו. בעקבות בדיקות אלה, יבוצעו כמובן תיקונים ושיפורים שונים, ככל שיידרש.
  • ספר הוראות – ארק אוטומציה כותבת עבור המכונה ספר הוראות מסודר. במסמך מיוחד זה, יפורטו שלבי ייצור המכונה, הרכבתה, אופן השימוש בה, תחזוקתה השוטפת ופתרון תקלות.
  • שלב הייצור – כאשר התכנון וספר ההוראות מוכנים באופן סופי, לשביעות רצון שני הצדדים, ניתן להתקדם לייצור המוני של המכונה.

השיקול הכספי

באופן מובן, שירותים מקצועיים כאלה לא יכולים להיות זולים. ניסיון לחסוך יותר מדי ולעגל פינות, עלול לפגוע בהצלחת הפרויקט שלכם. זה לא אומר שלא ניתן לחסוך, אלא שצריך לדעת היכן וכיצד משתלם לעשות זאת. שיקול משמעותי מבחינה זו, הוא שמכונות סדרתיות מיוצרות לא כמכונה בודדת, אלא לאורך זמן. כל אחת מהן עשויה להיות יקרה בפני עצמה לייצור, כך שבחינת חלופות שונות והשלכותיהן הכספיות, חשובה בהחלט. ארק אוטומציה תסייע לכם לתכנן את המכונות ותארגן גם את תהליך הייצור שלהן באופן החסכוני ביותר. כמובן, זה יהיה חסכוני, אך מבלי לפגוע באיכות המכונה וביכולתה לעמוד בדרישותיכם. תודות לכך, תוכלו למקסם רווחים מכל מכונה שתמכרו.

שירותים נוספים מארק אוטומציה

מה שמתחיל מיוזמה לפיתוח מכונה מסוימת, עשוי להמשיך לכיוונים רבים ואפילו שונים למדי. כאשר סטארט אפים מצליחים, הם לעתים קרובות ממשיכים ליוזמות חדשות או מרחיבים את הקיים באופנים שלא חשבו עליהם קודם. אם תעבדו עם ארק אוטומציה, ייתכן שתצטרכו במוקדם או במאוחר שירותים נוספים בעולמות האוטומציה והרובוטיקה. לכן כדאי לקחת בחשבון שהחברה מציעה לא מעט שירותים ומוצרים נוספים, בהם:

  • רובוטיםרובוטים מתקדמים מיצרנים מובילים. רובוטי SCARA לתעשייה כבדה ובכלל, רובוטי עכביש למגוון משימות שממנפות את תכונותיהם המיוחדות, רובוטי שישה צירים למי שזקוקים לגמישות הפעולה המיוחדת שלהם וקובוטים (collaborative robots), לשילוב עובדים אנושיים עם רובוטים בסביבה אחת.
  • מכונות הרכבה – מכונות להרכבת מוצרים שונים וקווי הרכבה רובוטיים.
  • מתקני בדיקה – לבדיקה אוטומטית של מוצרים שונים.

עוד היא מציעה, ארונות חשמל תעשייתיים, שירותי ומוצרי עיבוד שבבי ו-CNC, מערכות בקרה תעשייתית וכן יישומי איסוף ועיבוד נתונים.

לסיכום

בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, גם טכנולוגית וגם כספית, עבדו עם הטובים ביותר! פנו לארק אוטומציה, בכדי לקבל ייעוץ לגבי המכונות שאתם יוזמים ובכדי לתכנן ולייצר אותן באופן הטוב ביותר.