עסקים כחול לבן זה כאן: הכירו את הבית של עסקי יהודה ושומרון

אינדקסים ומקורות מידע שונים לגבי עסקים מהווים כלי עזר חשוב ואכן, יש לא מעט כאלה. פעמים רבות הם מתמקדים באזור גאוגרפי מסוים, מסיבות מובנות. אך "הבית" של עסקי יהודה ושומרון הוא אתר מיוחד במינו, אשר מעבר לכך מציע גם ערך מוסף. באיזה אתר מדובר? מה תוכלו למצוא בו? ומה מיוחד בו בתור אתר שמרכז מידע על עסקים?

 

הבית של עסקים ישראלים ביהודה ובשומרון

אתר דפי כתום הוקם בכדי לסייע לצמיחתם של יישובי יהודה ושומרון ולסייע לפיתוח העסקים המקומיים. אכן, מטרה חשובה, שקרובה לליבם של רבים. אך מה הוא עושה בדיוק? ובכן, אתר דפי כתום מפרסם עסקים ביהודה ושומרון – ללא ספק שרות חיוני, גם אם זה נראה פשוט יחסית. ומאחר שמדובר על עסקים באזורים מיוחדים מבחינה לאומית, יש כאן ערך מוסף כפול: גם אינדקס עסקים איכותי וגם סיוע לעסקים "כחול לבן", עם ערך התיישבותי ייחודי.

 

עוד על האתר

מה מעניין לדעת על אתר דפי כתום?

  • עסק ותיק – האתר הושק עוד בשנת 2009. כך שהוא כבר אתר מבוסס ומוכר היטב.
  • מחובר לשטח – מאחורי האתר עומדים יזמים, שהם תושבי יש”ע בעצמם. כך שהם "מחוברים" היטב אם ניתן לומר, לכל המתרחש ביישובים אלה.
  • מחרימים? אז נחזק! – במקור, האתר הוקם על רקע התגברות של יוזמות להחרמת יישובי יש”ע וכמובן, גם של העסקים בתוכם. היכן שרצו לפגוע בהתיישבות דרך הכיס, האתר נרתם למשימה החשובה, של סיוע בכיוון ההפוך.
  • כיסוי נרחב – דפי כתום נותן מענה לעסקים בכל אזור יש”ע. אם זה הר חברון, גוש עציון, בנימין, בקעת הירדן, יהודה, שומרון, צפון ים המלח וגם עסקים של מגורשי גוש קטיף בכלל.
  • עסקים רבים – ומה לגבי איתור בעלי עסקים באתר? תשמחו לשמוע, שב”דפי כתום” תוכלו למצוא מעל ל-3,500 עסקים!

 

מה תמצאו באתר?

כאמור, דפי כתום מפרסם עסקים. תוכלו למצוא אותם על פי קטגוריות רבות. אלה כמה דוגמאות לכך: בניין, בריאות, אומנות, אופנה, דפוס, דת, אירועים, ביטוח, חקלאות, מוצרים למשרד, מוצרי מזון, חוגים, עולם התחבורה, תיירות וכל הקשור בה ועוד. כמו כן, תמצאו באתר דפי כתום מדורים של

  • קופונים – קופונים שמציעים עסקים מיישובים אלה.
  • מאמרים – מחד, מאמרים שונים מהמתרחש ביישובים. למשל "אירועי סוכות בשומרון". מאידך, מאמרים שימושיים על מגוון נושאים, כגון "לצאת לחופשה בלי לקרוע את הכיס" או "קונווקטור חשמלי – מה חשוב לדעת לגבי מערכת חימום מסוג קוונקטור".
  • סרטונים – בדומה למאמרים וכהשלמה להם, תוכלו לצפות בסרטונים שונים . טוב מראה עיניים וגם מעניין! מדור זה מכונה בשם "כתום TV” ותמצאו בו סרטונים כגון “סודות ממערת המכפלה” או “מהמארינס לצה"ל | לוחם המארינס שעלה לארץ והפך למתעד מבצעי ביהודה ושומרון”.
  • לוחות – לוחות רכב, נדל"ן, יד 2 ודרושים.

 

וגם שיווק בכלל

אם אתם לא רק מחפשים עסקים אלא גם בעלי עסק בעצמכם, חשוב לציין שדפי כתום הוא לא רק אינדקס של בעלי מקצוע אלא גם עסק בתחום השיווק בפני עצמו. תוכלו לקבל בו שירותים של פרסום במדריך העסקים, בניית אתר אינטרנט רספונסיבי ועיצוב גרפי והכל במבחר חבילות משתלמות. כמובן, השילוב של אינדקס לפרסום אתרים ושירותי שיווק נוספים, מספק חבילה מלאה של פתרונות בתחום זה.

 

לסיכום

בכל הנוגע לעסקים ביהודה ושומרון, יש לכם עכשיו כתובת אחת איכותית לבירור מידע מהיר – אתר דפי כתום.