גם מנהלים צריכים תוכנות אופיס – הכירו את אתר SeKeys

בעולם העסקים יש היקף אדיר של תוכנות עזר שעשויות לסייע לכם. עם זאת, כמה תוכנות הפכו כבר מזמן לקלאסיקה, כך ניתן לומר. כך הדבר בהחלט, לגבי "חבילות אופיס". גם ממיקרוסופט (אשר השימוש במונח זה מתייחס לרוב למוצריה) וגם בכלל. בעלי עסק אשר זקוקים לתוכנות אופיס, במהירות, בנוחות ובעלויות משתלמות, יימצאו שישנו לכך מענה אטרקטיבי למדי – אתר SeKeys. מה הוא מציע? מה מיוחד בו? ומה עוד כדאי לכם לדעת עליו?

אופיס – חבילה רבת עוצמה

בניהול עסקים שוטף, יש אינספור אתגרים. פתרונות רבים לכך מספק במשך שנים עולם המחשוב העסקי. למעשה, המחשוב עשה מהפיכה דרמטית למדי באופן שבו מנוהלים עסקים. בעסק ממוצע עשויות להיות כמה וכמה תוכנות שמיוחדות לתחום הפעילות של אותו העסק, אפילו תוכנות אשר פותחו עבורו במיוחד. עם זאת, כמעט תמיד נעשה שימוש בכמה כלים בולטים במיוחד. לעתים, זו לא תוכנה בפני עצמה כתשובה לאתגר בודד, אלא פתרון שעונה לצרכים רבים. חבילות אופיס או תוכנות office, הן חבילות אשר מאגדות למקום אחד כמה סוגי תוכנה שימושיים במיוחד לעסקים. באופן בסיסי, מדובר על האלמנטים הבאים:

  • מעבד תמלילים – אין ניהול עסקים בלי כתיבת טקסטים. מעבד התמלילים המודרני, מספק פתרון מעולה לכך ויותר.
  • גיליון אלקטרוני – אשר מקל על ביצוע תיעוד מידע מסוגים שונים, ביצוע מהיר של חישובים שונים, חיפוש והצגה נוחה של מידע ועוד.
  • כלי מצגות – כלי ליצירת והצגת מצגות עסקיות איכותיות.

לרוב, יהיו בחבילות אופיס כלים משלימים נוספים, מעבר לשלושת אלה.

התוכנות שזמינות עבורכם

באתר Se-Keys עסקים יכולים לרכוש רישיונות דיגיטליים דרך האינטרנט. זאת, עבור גרסאות שונות של חבילת אופיס, כגון אופיס 2019 או אופיס 2021. כמו כן, זמין לרכישה רישיון לשירות הענן אופיס 365. מלבד חבילת אופיס, שרות זה כולל גם דואר אלקטרוני (Exchange), את כלי השיתוף הארגוני SharePoint, שרות התקשורת Lync ועוד. באתר זמינות לרכישה גם מערכת ההפעלה חלונות, תוכנות אנטי וירוס ו-VPN (או Virtual Private Network) ואף משחקי מחשב. חשוב להדגיש, כי מדובר במוצרים חוקיים לגמרי.

 

 

יתרונות אטרקטיביים לרוכשים

ברכישה באתר זה, עסקים נהנים מכמה יתרונות חשובים, בהם:

  • מחיר נוח במיוחד – ההוצאות המצטברות של עסקים על מחשוב, כולל תוכנה, אינן מבוטלות. כאן ניתנת לכם אפשרות להוזיל זאת באמצעות קבלת מחירים משתלמים במיוחד על חבילת אופיס. סוד ההוזלה הוא למעשה בשילוב של כמה דברים. החברה לא מחויבת במחירי מינימום לתוכנות, מאחר שאיננה מוגדרת כ"משווק מורשה". בנוסף, היא רוכשת כמויות גדולות מראש ובכך זוכה להנחה, אשר מאפשרת להוזיל גם את המכירה ללקוחות הסופיים. כמובן, גם העובדה שלא מדובר בתוכנות ב"קופסה", מוסיפה ליכולת להוזיל את המחירים.
  • בחירה מהירה – באתר זמין מנגנון השוואת מוצרים, אשר יחסוך לכם זמן ויסייע להחליט מה בדיוק לרכוש.
  • קבלה מיידית – בלי להמתין להגעת תוכנה בקופסה, במשלוח בדואר.
  • הדרכה – הדרכה מפורטת לגבי התקנת התוכנה, כולל באמצעות סרטון עזר וסיוע טלפוני אם צריך.
  • רכישה מאובטחת – יש שחוששים לבצע רכישות בצורה כזו, מסיבות של אבטחה. זהו כמובן שיקול חשוב. במקרה זה, מדובר באתר שמאפשר ביצוע תשלום מאובטח באשראי (גם דרך Paypal).
  • לקבל החלטה חכמה – בכדי להרחיב את הידע שלכם לקראת הרכישה ולקבל החלטת רכישה טובה יותר, תוכלו לעבור גם על אזור השאלות הנפוצות וכן על המאמרים שבבלוג האתר.

לסיכום

כדאי לעסקים להכיר אתר זה ולפחות לשמור את פרטיו, למצב שבו תזדקקו לו: SeKeys, המקור שלכם לתוכנות אופיס.