רוצים לארגן ערב גיבוש מנצח לעובדים? הינה כמה רעיונות מעולים

ההון האנושי בחברה הוא בעל חשיבות עצומה בעבור כל מנהל, וזאת בשל ההבנה כי ככל שעובדים יותר מגובשים ומרגישים תחושה של שייכות, כך ניתן להפחית את אחוז הנטישה, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אפקטיבי שבמסגרתו גם אתם וגם העובדים עובדים כיחידה אחת, אבל גם מכירים לעומק. דרך נהדרת לגבש את העובדים יכולה להתבצע באמצעות ערב גיבוש מנצח, כאשר במדריך הזה נציג בפניכם כמה רעיונות מעולים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו. מוכנים? בואו נתחיל!

ערב על האש

דרך נהדרת לגבש את העובדים אבל גם לצורך חוויה קולינרית בלתי נשכחת יכולה להתבצע באמצעות ערב על האש אשר מתקיים בפארק, בבית של אחד העובדים או אפילו במקום העבודה. למעשה, כל מה שצריך בשביל ערב מוצלח הוא לרכוש בשרים טעימים כמו נקניקיות צ'וריסוס, סטייקים, פרגיות כמו גם קציצות, ולצלות על האש ביחד עם ירקות צלויים על האש. בשביל להשלים את האווירה אל  תשכחו להביא גם אלכוהול משובח וכן נשנושים, ובכך ניתן יהיה לנצל את הזמן לטובת יצירה של זמן איכות אשר משלב גם חגיגת בשרים נהדרת שיכולה להתאים באופן מושלם לערב גיבוש.

יום ספא במלון

על מנת ליצור ערב גיבוש מנצח לעובדים אפשר לפנק אותם ואפילו אתכם בערב אשר מתקיים במלון יוקרתי אשר מארח אתכם ברמה הגבוהה ביותר. אפשר להזמין את העובדים להגיע למלון בשעות הבוקר, לשהות ביחד בבריכה ובמתקני הספא ולאחר מכן לקיים ארוחה חגיגית אשר במסגרתה תוכלו לא רק להתגבר גם לסייע לעובדים להכיר אחד להכיר אחד את השני. כאן תוכלו למצוא סקירה אשר מציגה מלונות יוקרתיים שיכולים להתאים גם לערב גיבוש אבל גם לפינוק בעבור עצמכם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם וגם לעובדים להתפנק, לנוח ולצבור כוחות, במסגרת של יום גיבוש מהנה.

 

 

באולינג

פעילות גיבוש נהנה שיכולה להתאים גם לעובדים הוותיקים יותר וגם לעובדים הצעירים יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של אולם באולינג שבו תוכלו לבלות ביחד עם העובדים, ובהתאם לכך ליצור זמן איכות מהנה ואפילו תחרותי. במסגרת השהות בבאולינג ניתן לנצל את ההזמנות ולצאת בתחרות נושאת פרסים, ומיד לאחר מכן להמשיך למסעדה אשר תשאיר לעובדים טעם של עוד, כל זאת במסגרת של הפקת יום גיבוש בבאולינג.

סדנת שוקולד

אחד מהטרנדים החמים בשנים האחרונות הן סדנאות השוקולד אשר מצליחות לכבוש את המגזר העסקי וגם הפרטי, ולא בכדי. מדובר בסדנה שיכולה להתאים לקבוצות ובמסגרתה אתם והעובדים תלמדו כיצד להכין שוקולד פרלינים כמו גם ממתקים העשויים משוקולד, כאשר ניתן לשלב במסגרת הסדנה גם הדרכה אשר תעשיר את הידע שלכם כמו גם של העובדים. פעילות  כמו זו מהווה דרך נהדרת ליצור פינוק מתוק לעובדים, לצד אלמנט של גיבוש המתבצע באמצעות עבודה משותפת בסדנה, ולאחריה ניתן לקיים גם ארוחה חגיגית או סיור מודרך באזור, בהתאם למיקום הסדנה.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות נהדרת להוציא את העובדים שלכם משגרת העבודה השוחקת, או לפנק אותם במסגרת של ערב גיבוש מהנה ומוצלח. זה הזמן לשריין לעובדים את התאריך ולהזמין אותם לערב גיבוש, כל זאת מתוך מטרה ליצור אירוע שבמסגרתו העובדים וגם אתם תוכלו להכיר באופן אישי יותר, ובהתאם לכך ליצור גם גיבוש משמעותי שיוביל לעבודת צוות נהדרת המתבצעת במסגרת העבודה, ואפילו מחוצה לה עם קשרים אישיים שנוצרים בין העובדים והעובדות.