אפשר גם ממלונות בקאו לאק שבתאילנד: 4 מקצועות שאפשר לעבוד בהם מכל מקום בעולם

אם נמאס לכם לעבוד מהמשרד ולעמוד בפקקים, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. רוצים לעבוד מתאילנד? קבלו 4 מקצועות שאפשר לעבוד בהם מכל מקום בעולם.

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתר היא משימה לא פשוטה, וכדי להשפיע על הקורא או אפילו להניע אותו לעשות זאת, יש להשתמש במספר טכניקות. כתיבה מרגשת את הקורא ומפעילה את רגשותיו, בין אם זה שמחה, עצב, דחף לפעול, הזדהות וכו', כי אחרת אנשים היו מפסיקים לקרוא אפילו ספרים. הדוגמה שהוזכרה לעיל היא רק אחת הדוגמאות לאופן שבו כתיבה יכולה להשפיע על הקורא ולגרום לו לספוג את מה שאתה רוצה שיספוג. בכל אופן, מדובר כמובן בעבודה שאתם תוכלו לעשות מכל מקום, כן, גם אם במקומות מפנקים באי אקזוטי בתאילנד.

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא מקצוע אמיתי. בניגוד לאמן המביע את רגשותיו ומחשבותיו, מגביל את עבודתו במסגרת מסוימת, מעצב גרפי מביא את האמנות שלו לעשייה, עסקית ושיווקית. בכל משימה מעצב גרפי הוא מעין "אמן בשירות חברה או ארגון מסחרי" אשר באמצעות שימוש בתוכנות גרפיות אורז מידע בצורה יפה ומושכת.

מעצב גרפי לוקח רעיון "על הנייר", שם אותו בפרופורציות הנכונות ומשלב אותו למוצר ויזואלי בעל ערך. לכן גם מעצבים גרפיים צריכים להתבסס בעזרת ידע תיאורטי על יסודות העיצוב, הצבעים, מה עומד מאחוריהם וכיצד ללכוד אותם לתוצאה סופית מקצועית ומסוגננת. שורה תחתונה, כל מה שאתם צריכים זה מחשב, תוכנה לעיצוב גרפי, את הידע בתחום ואתם מסודרים.

קידום אתרים

קידום אתרים אורגני או בעצם קידום אתרים – קידום אתרים הוא אחד התהליכים הבסיסיים והחשובים ביותר של קידום ושיווק באינטרנט. ראשי התיבות SEO פירושם אופטימיזציה של מנועי החיפוש, בפועל מדובר בתהליך שיווק וקידום אתר באינטרנט באמצעות שימוש נכון בתהליך החישובי של מנועי החיפוש ומעקב יומיומי אחר השינויים הנעשים בעולם הטכנולוגי, חוקים ותקנות לשמירה על הסדר הארגוני הנכון, שיוביל לקידום האתר במנועי החיפוש וללקוחות נוספים של החברה.

 

 

אם יש לכם אתר עסקי, בלוג, פורום, חנות מקוונת או אפילו אתר אישי קטן, עליכם לדעת מהו תהליך הקידום האורגני, מהם הכללים וכיצד להצליח. בעוד אסטרטגיית שיווק אורגני היא לא מדע מדויק, ובפועל השיטה משתנה כל הזמן עם שינוי השוק, היסודות עדיין רלוונטיים וחשובים מאוד לניהול קמפיין שיווקי מוצלח לכל מטרה. בכל אופן, אתם יכולים לקדם אתרים גם מרחוק, כל מה שצריך זה מחשב וכמובן לדעת לעבוד על גוגל אנליטיקס על מנת לבצע את הקידום עצמו.

ניהול רשתות חברתיות

בזכות התקדמות הטכנולוגיה והתקשורת, כמעט לכל אחד יש סמארטפון בכיס עם גישה לאינטרנט, וניתן להתחבר לאינטרנט באמצעות WIFI כמעט מכל מקום – הרשתות החברתיות הופכות יותר ויותר פופולריות ותופסות את מרכז הבמה בחיינו. היום, לאן שלא תלכו, תוכלו לראות אנשים מצלמים ומעלים תמונות לאינסטגרם או לפייסבוק, מצלמים סרטונים ומעלים אותם לטיק טוק, יושבים וקוראים תכנים של אחרים ברשתות חברתיות, כותבים פוסטים בעצמכם וכדומה.

אנשים רבים לקחו את זה עד הסוף והתחילו להשקיע הרבה זמן, אנרגיה ומשאבים, והפכו עם השנים לכוכבי אינטרנט עם מספר רב של מעריצים והשפעה, מה שנתן להם הרבה הכנסה וכוח פרסומי עצום. עכשיו זה הזמן עבור העסק שלך להפוך לכוכב אינטרנט ולתת לך את הכוח הזה.

לסיכום,

יש מגוון רחב של עבודות שבהן תוכלו לעבוד גם ממקומות אקזוטיים כמו תאילנד וזה כמובן שווה במיוחד.