מנהלים, הגיע הזמן לשדרג את המשרד שלכם: איך תעצבו אותו נכון?

המשרד הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, בייחוד בעבור קהל המנהלים. בעבורכם, השהות הארוכה במשרד היא בעלת השפעה גם על היכולת לקדם תהליכים, לשמור על ערנות וכן רמת פרודוקטיביות גבוהה, כל זאת כחלק מהבנה כי מדובר במשרד אשר צריך לשרת את הצרכים שלכם. אולם, מעבר להיבט הפונקציונאלי, צריך לזכור כי לעיצוב של המשרד יש השפעה ניכרת על התחושה האישית. אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לריענון של עיצוב המשרד, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג מספר טיפים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, לטובת עיצוב מוצלח.

אבזור באמצעות ריהוט איכותי

חלק מהותי מתהליך העיצוב של המשרד כולל כמובן את הריהוט. אם בעבר הסתפקתם בריהוט סטנדרטי למדי, כיום ניתן דרך חברות מובילות המתמחות בתחום לבצע הזמנה של ריהוט משרדי מעוצב, בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לגודל החלל. דרך האתר של חברת united seats תוכלו לבצע רכישה של פריטי ריהוט בהתאמה אישית, ובעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. מדובר בהזדמנות מעולה להתחדש בריהוט משרדי יפהפייה, מבלי לצאת מהמשרד ובמשלוח המתבצע בפריסה ארצית, כך שאתם חוסכים לא מעט זמן ומאמץ בתהליך שדרוג הבית.

התקנה של וילונות

דרך מצוינת לשדרג את המשרד בעלות כספית אטרקטיבית יכולה להתבצע באמצעות התקנה של וילונות. למעשה, לכניסה של שמש יש השפעה משמעותית מאוד על היכולת לשמור על ריכוז בזמן עבודה, גם כאשר במשרד ממוקם בבית. בשל כך, בחירה מדויקת של וילונות תאפשר לכם ליצור תאורה נעימה ואף עומק במשרד, כאשר ההעדפה היא לבחור בווילונות חצי אטומים אשר יכולים להתכתב בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי של המשרד, כחלק משילוב של פריטי טקסטיל בעיצוב המשרד.

פתרונות אחסון

בתהליך של שדרוג המשרד צריך לקחת בחשבון את נושא האחסון, כחלק בלתי נפרד מתהליך השדרוג של המשרד. אין שום סיבה שתאלצו להתמודד עם ארגזים של ניירות על השולחן או קלסרים מסתובבים בכל רחבי המשרד, אלא ניתן לנצל את ההזדמנות לטובת סדר וארגון. על כן, מומלץ לשלב ספרייה כמו גם להשתמש בפתרונות אחסון כמו קופסאות אטומות או שקופות שאותן ניתן לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית ברשתות הסטוק, כך שבסופו של דבר ניתן יהיה ליצור חלל מעוצב אבל גם פונקציונאלי.

 

 

תלייה של תמונות על הקירות

עיצוב מוצלח של משרד מבוסס בין היתר גם על היכולת להלביש את הקירות, ובכך ליצור אלמנט אשר מושך את העין כמו גם משתלב בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי. תלייה של תמונות על הקיר כמו למשל תמונות משפחתיות או תעודות מקצועיות שלכם מהווה דרך מצוינת ליצור אלמנט אישי אשר מייצג אתכם כהלכה.

קיר כוח

אחד מהטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים ועיצוב משרדים בפרט הוא יצירה של "קיר כוח" כחלק מעיצוב המשרד. כיצד יוצרים קיר כוח? ובכן צובעים את הקיר בצבע בולט או מדביקים טפט, לצד השקעה בפריטים דקורטיביים כמו למשל פריטי אמנות, תאורה מיוחדת ועוד. ברשתות החברתיות תוכלו למצוא שפע של השראות, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה שדרוג יפהפייה למשרד שלכם.

לסיכום

יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם כמנהלים לרענן את המשרד, וליצור מרחב נעים וכיפי לעבודה. זה הזמן להחליט לגבי מסגרת התקציב, להזמין את הפריטים את הפריטים כמו למשל ריהוט משרדי מעוצב, ובכך ליצור מרחב מסוגנן אשר הולם את הצרכים הנדרשים, אבל גם יפה ונעים לעין.