ניהול זמן למנהלים: מיקור חוץ שיחסוך לכם זמן

אם אתם מנהלים ארגון, חברה, עסק או כול מקום בו יש להניע תהליכים ביעילות – אתם בוודאי יודעים כי שירותים שונים לניהול זמן יכולים לחסוך משמעותית עבודה ומשאבים, ולאפשר חסכון חשוב בזמן. מנהלים בכול העולם מחפשים אחר פתרונות ממשיים שיעזרו להם לנהל נכון יותר את הצוותים ואת העבודה. לכן חשוב להכיר 3 שירותי מיקור חוץ שיסייעו לכם לעבוד בצורה נכונה ויעילה יותר:

שירות מס 1 – שירותי דואר מהירים ושליחויות מהיום להיום

מי שמנהל מקום עבודה פעיל, יודע כי לעיתים ישנם מסמכים שיש לשלוח בדחיפות. מלבד מסמכים, תוכניות עבודה, טפסים ומכתבים: ישנן אותן חבילות שיש להעביר בדחיפות ליעדן, כמו גם ציוד שיש לשלוח לבתי עסק, מוצרים שיש לשנע ללקוחות, ואפילו מתנות לחגים שעליהן להגיע במהירות אל בית העסק או אל העובדים.  אחד הפתרונות המעולים עבור מי שהתייאש מדואר ישראל או משירותי שליחויות רגילים, הם שירותי שליחויות mydelivery.

שירותים אלה, מקנים לבתי עסק וארגונים מגוון שירותים כמו: משלוחי אקספרס, משלוחים מהיום להיום, הזמנה והתאמת שליחים קבועים להעברת דברי דואר, משלוח ציוד וכלי עבודה במהירות, הפצת מתנות לעובדים בחג, ביצוע מסירות משפטיות ועוד. באמצעות שירות זה אשר ניתן בכול מקום על ידי חברה ישראלית יעילה, רבים המנהלים שיכולים לזרז ולייעל תהליכים בארגון.

ניהול זמן למנהלים מיקור חוץ שיחסוך לכם זמן עידן בן אור

שירות מס 2 – שירותי השמה וגיוס עובדים

מנהלים של בתי עסק מצליחים יודעים כי הלו"ז שלהם כמעט תמיד מלא: מה שלא מאפשר תמיד לפנות זמן כדי לשכור עובדים חדשים. במידה ואתם מוצאים כי גיוס עובדים הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה שלכם והפעולה אינה מפנה מספיק זמן לניהול העסק – רצוי להיעזר בשירותי השמה וגיוס עובדים. חברות מקצועיות שיבצעו עבורכם סינון ראשוני של עובדים, התאמות מעולות של אנשי מקצוע לצרכים שלכם, ראיונות אישיים, וטיפול בבירוקרטיה הקשורה להעסקת עובדים – יפנו לכם זמן באופן משמעותי, ויגייסו עבורכם עובדים בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם של בית העסק.

יעוץ וניהול מוקדי שירות לקוחות

כיום, כמעט לכול חברה עסק ארגון ומוסד: יש שירות לקוחות פעיל. עם זאת השירות לא תמיד נעשה באופן מקצועי, זאת בשל עובדים שנמצאים במקום העבודה תקופה קצרה מידי, בעקבות ניהול לא נכון, או העסקה של אנשים שאינם מתאימים לתת שירות. כדי לנהל נכון את מערך השירות – מומלץ להיעזר בשירותי ייעוץ למוקדים. את הייעוץ מספקים מומחים בתחום שמגיעים מחברה חיצונית ולא מהארגון עצמו. המומחים יעזרו לכם לצמצם פניות ותלונות, הם יספקו לכם תמונה אובייקטיבית אודות המוקד שלכם, ויסייעו לנהל נכון יותר את מוקד השירות.

לסיכום, באמצעות שירותי מיקור חוץ של חברות משלוחים, חברות השמה ושירות ייעוץ וניהול מוקד על ידי המומחים – אפשר להפוך את מקום העבודה ליעיל יותר, ובד בבד לפנות זמן כדי שתוכלו לעסוק בנושאים בוערים וחשובים בבית העסק או בארגון.